Суд виправдав водія у стані наркотичного сп’яніння, який їв булочку з маком

Вінницький суд виправдав водія, якого підозрювали у вчиненні адміністративного правопорушення у стані наркотичного сп’яніння.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення у Вінниці по вулиці Некрасова, 61, водій керував транспортним засобом марки «ВАЗ 2107» в стані наркотичного спяніння.

Огляд на стан спяніння проводився у встановленому законом порядку в КЗ ВОНД «Соціотерапія», відповідно до висновку № 1806, водій перебував в стані наркотичного спяніння.

Свою вину в скоєному чоловік в ході судового розгляду справи не визнав повністю, пояснивши, що він того дня керував транспортним засобом тверезий, будь яких наркотичних засобів він не вживає, лише того дня зїв булочку з маком. Тож з висновком категорично не погоджується.

Лікар в судовому засіданні пояснив, що ним було складено висновок, щодо перебування правопорушника в стані наркотичного спяніння.

Згідно висновку водій міг і не перебувати в стані наркотичного спяніння вживши у свій раціон булочку з маком, точний кількісний склад наркотичної речовини ним встановлено не було.

Відповідно до відповіді з КЗ ВОНД «Соціотерапія» було встановлено, що кількісний вміст наркотичної речовини у водія проведено не було.

Враховуючи те, що факти наведені в протоколі про адміністративне правопорушення від 12.12.2017 серії АП1 № 911871, не підтвердились, про що в суді здобуто достатні, належні та допустимі докази, що наведено вище, за таких обставин водій, до адміністративної відповідальності не може бути притягнутий.

Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю якщо відсутня подія і склад адміністративного правопорушення.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення підозрюваного суд вважає, що в судовому засіданні не знайшло підтвердження вчинення останнім правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.

За таких обставин суд вважає, що справу слід закрити, в звязку з відсутністю складу правопорушення в діях водія автомобіля.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...