ТОП-5 бійок вітчизняних політиків у 2017 році

Журналіст ІНФОРМАТОРа підбиває підсумки 2017 року. Цього разу ми розповімо про політиків, які дуже люблять розв’язувати конфлікти за допомогою кулаків.

Найвідоміші бійки за участі українських депутатів і державних чиновників у новому рейтингу видання.

Завжди підставляє другу щоку

П’яте місце нашого рейтингу посідає народний депутат, який частіше стає об’єктом побиття, ніж сам розпочинає бійку.

Мова йде про соціаліста, противника декомунізаці, депутата від БПП Сергія Капліна.

Його “спортивна кар’єра” цього року відзначена сутичками під час власного мітингу.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук плюнув в обличчя Капліну, після чого той разом з групою осіб кавказької національності напав на депутата від РПЛ.

У результаті в конфлікт втрутилися представники поліції і Каплін отримав кийком по спині ще й від силовиків, після чого був вимушений віткати від охоронців Мосійчука.

Але на цьому подвиги Сергія Капліна не завершуються. Нещодавно народний депутат зі своїми прихильниками увірвався у приміщення Міністерства юстиції України. Співробітники поліції, які прибули на виклик затримали Капліна та ще 16 його поплічників і доправили їх до відділку.

За свої провальні сутички та нестандартні “бойові техніки” Сергій Каплін опиняється на п’ятому місці нашого рейтингу.

Реінтеграція по-“Свободівськи”

Четвертим у списку посадовців-бійців стає позафракційний народний депутат Юрій Левченко, член ВО “Свобода”.

Він, разом з іншими позафракційними та опозиційними парламентарями, намагався зірвати голосування законопреокту № 7163 про реінтеграцію Донбасу та прорватися до президії Верховної Ради.

Левченко був найагресивнішим з противників голосування і за це посів четверте місце нашого рейтингу.

Воїн світла – воїн добра

Наступним у нашому ТОПі став позафракційний народний депутат Володимир Парасюк, який полюбляє використовувати фізичну силу як засіб комунікації.

Так, під час “торгівельної блокади Донбасу”, одним з організаторів якої був Парасюк, депутат напав на представників Національної поліції, які зупинили колону автомобілів прихильників блокади.

Бійкою з правоохоронцями народний обранець не обмежевся, його “спортивна кар’єра” цього року нараховує ще одну резонансну сутичку.

У жовтні Володимир Парасюк вирішив поспілкуватися з колишнім мінстром оборони України Валерієм Гелетеєм, який зараз є головою Державної служби охорони.

Внаслідок цієї зустрічі між Гелетеєм та Парасюком сталася нерпиємна розмова і парламентар вирішив застосувати силу, двічі вдаривши голову ДСО.

За чудову фізичну форму і вміння вчасно нанести удар, Володимир Парасюк посідає четверте місце у рейтингу ІНФОРМАТОРа.

Антикорупціонер спішить на допомогу

“Почесне” друге місце на ринзі української політики посідає народний депутат від фракції “Самопоміч”, колишній голова Антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв.

Під час акції 17 жовтня, яка відбувалася під стінами парламенту, Соболєв напав на одного з протестувальників.

Як виявилося, жертвою парламентаря став захисник Донецького аеропорту. Тільки після застосування сили, Соболєв вирішив поговорити з “кіборгом”.

За свою повагу до захисників України, Єгор Соболєв і отримує “срібло” серед майстрів політичних бойових мистецтв.

Як потрапити в тренди Youtube?

І переможцем у номінації “Боєць року” стає радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. От тільки у своєму “головному поєдинку року” Шкіряк, на жаль, програв.

Сутичка сталася під Вищим спеціалізованим судом, куди народні депутати, бійці добровольчих батальйонів прийшли підтримати прикордонника Сергія Колмогорова. Саме добровольці і напали на радника міністра Авакова.

Співробітники Національної поліції вивели Шкіряка з зони конфлікту. Бій Зорян Шкіряк програв, але став зіркою Youtube. Відео сутички наразі набрало майже півмільйона переглядів, три тисячі лайків та понад півтори тисячі коментарів.

Тож поразка, ймовірно, не була вже такою “гіркою”.

Таким “бойовим” був політичний 2017 рік, будемо сподіватися, що у наступному році таких курйозів буде значно менше.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР публікував рейтинг політичних невдах 2017 року.

Максим Лиманський

для ІНФОТОБу

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...