Твіт топ-моделі обвалив вартість соцмережі на мільярд доларів

Відома американська модель Кайлі Дженнер написала, що більше не заходить на Snapchat, після чого вартість акцій компанії моментально просіла на 6,1 відсотка.

«Отже, хтось ще перестав заходити на Snapchat? Чи це тільки я? Ох, це дуже сумно», – такий пост опублікувала Дженнер 22 лютого у Twitter, де на неї підписані понад 24 мільйонів чоловік.

Через кілька годин аналітики відзначили, що капіталізація материнської компанії Snap inc. впала на 1,3 мільярда доларів, – повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що нещодавно розробники повністю переробили призначений інтерфейс користувача, що викликало невдоволення у багатьох фанатів Snapchat.

Журналісти та аналітики з Уолл-Стріт вважають, що на плачевний стан соціальної мережі могли вплинути як твіт Дженнер, так і свіжі нововведення розробників.

Зазначимо, раніше Вloomberg підрахував, що Twitter Inc. втратить два мільярди ринкової вартості, якщо президент США Дональд Трамп припинить користуватися своїм акаунтом у соцмережі.

Також, наприкінці минулого року стало відомо, що китайський інтернет-гігант Tencent перевершив Facebook з точки зору ринкової вартості.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...