У Білорусі почали виробництво ковбаси із бобрів

У Білорусі випустили першу партію ковбаси з м’яса бобра, її представлять на виставці «Мисливство та рибальство».

Першу партію продукту виготовили на невеликому приватному підприємстві.

“Випускати ковбасу з бобра хотіли і м’ясокомбінати, але дане виробництво налаштоване на велику кількість звіра. У нас, зрозуміло, стільки тварин немає. Тому ми вирішили: займатися цим повинні невеликі кооперації. М’ясо бобра все-таки не для широкого споживача. Це недешевий, ексклюзивний продукт”, – цитує TYT.by слова начальника відділу мисливського господарства Мінлісгоспу Білорусі пояснює Сергія Шестакова.

Виготовлена ​​ковбаса – сиров’ялена в натуральній оболонці. Для різноманітності до м’яса додали оленину, дику качку, курку – вийшло кілька видів.

“Місяць тому ми були на виставці в Литві. Там стояв величезний прилавок з дичиною і бобровою продукцією. А на ньому тільки бобрової ковбаси 5-6 видів, і з грибами, і з козулі. І навіть копчені хвости бобра по 25 євро за штуку. І черга від цього прилавка не відходила”, – продовжує Сергій Шестаков.

Про те, коли незвичайний для нас поки що продукт потрапить в магазини, в міністерстві не говорять.

“Це вже не наша задача. Наша справа показати, що для роботи з м’ясом бобра у нас є технічні умови, а також роздільна база. А далі цим можуть займатися лісомисливські господарства або інші організації, які хочуть працювати в даному напрямку”, – резюмує співрозмовник.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...