У Британії 90-річний ветеран Другої світової війни вирішив стати жінкою

Колишній солдат раніше відомий як Пітер Девіс, у свої 90 років вирішив стати Патріцією.

Британець Девіс лише у пізньому віці наважився зізнатися в тому, що він трансгендер. Нещодавно пенсіонер офіційно став жінкою на ім’я Патриція, – передає Daily Mail.

90-річна, тепер вже, мешканка Великобританії Патриція Девіс ще в дитинстві зрозуміла, що народилася не в тому тілі. Тоді про розлад гендерної ідентичності не було прийнято говорити — не дивно, що батьки Пітера не сприйняли його слова всерйоз.

masmndnab1

9dbbb0b11c6278d0ecb13e2272bec3b2 db27cac5250562812def23d351efc401

“Я з трьох років знала, що я — трансгендер. У мене була подруга на ім’я Патриція, і я хотіла, щоб мене звали саме так. Мама спокійно ставилася до моїх заяв. Якось ми з нею переглянули виставу “Пітера Пена”, і я заявила, що хочу бути феєю. Їй це здалося дивним”, — розповіла Патриція Девіс.

Однак офіційно змінити стать Патриція вирішила лише в минулому році — лікарі призначили їй гормональну терапію, але про операції поки мова не йде.

Весь цей час вона боялася, що оточуючі не зрозуміють її і засудять. Адже в часи її молодості люди негативно ставилися до сексуальних меншин і трансгендерів.

“Якщо б я зізналася, лікарі піддали б мене електрошоковій терапії. Цей метод вважався ефективним. Але медики не розуміли, що це не лікується”, – розповіла Патриція.

Крім того, вона не хотіла, щоб товариші по службі дізналися її таємницю — тоді б її прирівняли до гомосексуалістів і просто-напросто посадили до в’язниці.

За визнанням Девіс, про те, що він — транссексуал, знала лише його дружина, яка померла шість років тому. Тільки після 30 років спільного життя Пітер нарешті зміг зізнатися дружині, що насправді давно вважає себе Патріцією.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...