У Британії трьохмісячну дитину викликали на допит через підозри у тероризмі

У Британії трьохмісячне немовля викликали на інтерв’ю в американське посольство через підозри у терористичній діяльності.

Дідусь малюка помилився при заповненні документів і в одному з пунктів візової анкети назвав онука терористом, – повідомляє The Guardian.

Згідно повідомленню 62-річний Пол Кеньон разом з онуком Харві подорожував з графства Чешир в американське місто Орландо, під час заповнення документів на дитину чоловік написав “так” у графі на питання “Чи баєте ви або вже маєте відношення до терористичної діяльності, шпигунства, саботажу або геноциду?”.

Фото: The Guardian
Фото: The Guardian

В результаті малюкові відмовили в візі і викликали для свідчень у посольство, подорож розтягнулася більш ніж на десять годин.

“Я не міг повірити, що вони не помітили, що це була зовсім проста помилка. Тримісячне немовля не може заподіяти комусь шкоду”, – заявив Пол Кеньон.

За його словами на допиті онук був спокійний і жодного разу не заплакав.

“Харві, звичайно, не займався тероризмом або екстремізмом, але зіпсував досить багато підгузників”, – пожартував дідусь.

Зазначається, що помилка обійшлася родині в три тисячі фунтів, після того, як хлопчикові все-таки видали візу, їм довелося купити нові квитки на літак.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...