У Держдумі РФ запропонували надати Путіну титул Верховного правителя

Російський депутат Володимир Жириновський висловився проти повернення Росії до монархічного устрою, але запропонував ввести в РФ посаду Верховного правителя.

“Монархія неможлива. Це нам не потрібно. Повноважень більше ніж у монарха у нинішнього президента”, – цитує Интерфакс слова політика.

На думку лідера ЛДПР, “якимось чином модернізувати (державний устрій – ред.) можна”. Але монархія, нагадав Жириновський, “вона ж спадкова, де ми знайдемо спадкоємця царського престолу, його діти можуть виявитися дуже нехорошими”.

У той же час, за його словами, ЛДПР виступає за перейменування посади президента в “верховного правителя” з терміном правління на 6-7 років і вважає, що вибори не повинні бути всенародними, але можуть здійснюватися “фахівцями” – “російським собором кращих людей країни “, відібраних за певною” квотою “. “А вже він, верховний правитель, призначає губернаторів”, – додав Жириновський.

Раніше керівник окупаційної влади Криму заявив, що у РФ потрібно відновити монархію.

“У нас є свої традиційні православні цінності, духовність. Демократія, на мій погляд, на сьогоднішній день, за сьогоднішніх умов, при тому, що у нас є зовнішній ворог, це зайве. … Сьогодні, на мій погляд, Росії потрібна монархія “, – сказав він.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...