У Франції засудили веганку, яка виправдовувала вбивство м’ясника

Французьку веганку засудили за допис у Facebook, де вона виправдовувала вбивство м’ясника прихильником ІДІЛ.

Веганка заявила у Facebook, що не відчуває співчуття щодо м’ясника, який загинув від руки ісламістського бойовика минулого тижня.

“Ви шоковані, що вбивцю вбив терорист. А я – ні. Я відчуваю жодного співчуття, це є справедливо”, – заявила Міріам-Серж Жужлет у Facebook.

Як зазначає Еспресо, через цей допис жінку, яка виявилась виробником сиру, викликали до суду за звинуваченнями у підтримці тероризму.

У результаті Міріам засудили до умовного позбавлення волі на 7 місяців, тобто вона не потрапить за ґрати, якщо не вчинить інше правопорушення протягом цього терміну.

За французьким законом, кожен, хто виправдовує тероризм чи з прихильністю коментує акти тероризму може отримати до 7 років позбавлення волі та великий штраф.

Нагадаємо, раніше у Британії на поліцейських обрушився шквал критики зі сторони веганів, після оприлюднення фото застілля. Правоохоронці висловили здивування тим, що “старий добрий валлійський сніданок може викликати такий інтерес з боку преси” та завили, що припинять відповідати на коментарі у соцмережах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...