У грі ЕVE Online пройшла рекордна битва флотів вартістю у мільйон доларів

У MMORPG EVE Online, яка існує майже п’ятнадцять років, пройшла одна з найбільших битв за всю історію гри.

Відбулася битва флотів альянсу The Imperium і групи Pandemic Horde. Вона характеризувалася багатотисячним онлайном (сервери гри справлялися з навантаженням) і рекордною вартістю кораблів-учасників (з обох близько $ 1 млн). Це – найдорожча битва в 15-річній історії гри, – повідомляє AIN.

Битва розгорталася навколо бази, що належить Pandemic Horde (входить в Pandemic Legion), в системі 9-4RP2. Учасники The Imperium облягали базу кілька тижнів, саме бій почалося 23 січня. Битву транслювали в Twitch, в ній брали участь понад шість тисяч гравців.

З обох сторін у ній брало участь понад 250 космічних кораблів класу «титан» (найпотужніші кораблі в грі, для того, щоб придбати такий корабель і вивчити пілота, який зможе їм управляти, ресурсів одного гравця недостатньо). Правда, The Imperium в результаті вирішила не жертвувати «титанами» в бою, відкликала флот і бій завершилося на користь захисників станції. В тому числі, таке рішення було прийнято через помилки на сервері.

Проекція битви в тривимірному просторі. Кольорові точки – кораблі супротивників

Попередня битва з рекордними втратами в ЕVE Online сталася в 2014 році: за добу геймери втратили в онлайн-битві понад $ 300 000. За істотні втрати гравці охрестили то бій «кривавої лазнею».

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...