У Каліфорнії вперше випробують електрокар без водія на загальних дорогах

У Каліфорнії компанія Waymo подала офіційну заявку на тестування безпілотних автомобілів без водія-випробувача на дорогах загального користування.

Каліфорнія вважається одним з найбільш сприятливих американських штатів для випробувань безпілотних автомобілів – саме в цьому штаті, наприклад, безпілотні автомобілі Google вперше з’явилися на дорогах загального користування, – повідомляє Радіо Максимум.

Крім юридичного аспекту, для випробувань також сприятливий місцевий клімат, оскільки камери гірше працюють в погану погоду. Крім Google, дозвіл на тестування безпілотних автомобілів в Каліфорнії мають ще 50 компаній, в тому числі Ford, Volkswagen Group of America, Mercedes Benz, Delphi Automotive, Honda, Tesla Motors, Bosch, Nissan, Cruise Automation і BMW.

На початку 2018 року Каліфорнія офіційно дозволила випробування машин без людей в салоні.

Компанія Waymo, що сформувалася з проекту Google Self-Driving Car, планує випробовувати машини тільки в районі своєї штаб-квартири в Маунтін-В’ю, проте потім Waymo планує розширити область випробувань далі по затоці Сан-Франциско.

Оскільки поки алгоритми управління таких автомобілів ще тестуються, для контролю за безпілотними автомобілями все одно буде спостерігати віддалений оператор, який зможе перехопити керування на себе.

Раніше у штаті Аризона безпілотний автомобіль Uber вперше став причиною смерті людини. Поліція не знайшла провини Uber в аварії. Згодом у мережі опублікували відео смертельної ДТП.

Нагадаємо, наприкінці березня автопілот Tesla Model X призвів до загибелі водія у Каліфорнії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...