У Києві пройде виставка сучасного живопису «БАРВИ»

У п’ятницю, 15 грудня, в культурно-медійному просторі «Трансформер» пройде виставка «БАРВИ».

Захід розпочнеться о 19:00 за адресою вулиця Велика Житомирська, 19-Б. В експозиції будуть представлені роботи Ельвіри Мамедової, Дениса Мороза, Георгія Кобенко та Ахра Аджінджала.

Про це «Трансформер» повідомляє на своїй сторінці:

https://www.facebook.com/events/1054716521335084/

На відкритті експозиції будуть презентовані роботи одеситки Ельвіри Мамедової. В культурно-медійному просторі будуть представлені полотна з циклу життя автора, виконані в стилі імпресіонізму і магічного реалізму.

Людина на полотнах мисткині зображена в абстрактно-реалістичній формі, як синтез усього побаченого та почутого – це зоровий та звуковий монтаж. В цьому художниця вбачає перевагу музики та живопису перед філософією.

Ельвіра Мамедова “Topnotch”

Ахра Олексійович Аджінджал – український живописець абхазького походження, графік, мистецтвознавець. Художник працює в жанрах натюрморту, пейзажу і ню.

У своїй творчості він часто вдається до техніки клуазонізма (все полотно розділяється на кілька площин різного кольору відповідно до зображуваних фігур або предметів) і «колаж мінус».

Ахра Аджинджал “Пейзаж”

Денис Мороз – сучасний український художник родом з Луганська. Останні кілька років Денис живе в Києві, де регулярно проходять виставки його робіт. Він займається бойовими мистецтвами (муай-тай), був засновником і «гонзо-арт-директором» культового в Луганську арт-кафе «Донбас».

Свої задуми він реалізує в монументальному і станковому живописах.

Денис Мороз “Гастроль”

Творчість Георгія Кобенко можна віднести до імпресіонізму та сюрреалізму, хоча художник не бажає ідентифікувати себе в якості представника певної течії або стиля.

Георгій Кобенко “Етюд з вітром”

Раніше журналіст ИНФОТАБа поспілкувався з художником Георгієм Кобенко.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...