У Києві через обурення громадськості скасували концерт Крістіни Орбакайте

Виступ російської співачки Крістіни Орбакайте, запланований на 6 березня у київському Палаці мистецтв “Україна”, скасовано.

Про це співачка написала на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, концерт не відбудеться “через неможливість забезпечення безпеки її колективу і глядачів напередодні Євробачення”. Усі концерти, заплановані в Україні, переносяться на осінь.

У прес-службі Національного палацу мистецтв “Україна” зазначили, що виступ Орбакайте скасовано через обурення громадськості її виступами у анексованому Криму.

“Перебуваючи в умовах зовнішньої воєнної агресії та беручи до уваги загальне суспільне збурення громадськості, яке виникає через можливе проведення концертів артистів, творча діяльність яких пов’язана із країною-агресором – Росією, адміністрація Національного палацу мистецтв “Україна” повідомляє, що організатори запланованого на 6 березня концерту Крістіни Орбакайте переносять дату цього заходу на 26 вересня”, – йдеться у повідомленні.

Усі куплені квитки на березневий концерт будуть дійсні 26 вересня, але бажаючі можуть повернути їх до місць продажу.

Нагадаємо, у 2013 році Крістіна Орбакайте отримала почесне звання “Заслуженого артиста РФ”, а вручав звання і нагороди президент Росії Володимир Путін.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...