У Києві презентують книжковий технотрилер генерала НАТО “Війна з Росією”

Презентація відбудеться 18 травня о 16:00 в рамках «Книжкового Арсеналу» за участі літературного агента Річарда Ширреффа, автора ідеї та редактора трилеру про ймовірний сценарій Третьої світової війни – Роджера Філда

Організатори події — видавництво «КМ-Букс» — повідомили, що генерал НАТО та автор трилеру Річард Ширрефф не зможе відвідати Україну з особистих причин.

Автор книги — досвідчений британський генерал, який протягом семи років займав вищі командні посади в НАТО. Як зазначає Еспресо він не без підстав може стверджувати, що російський президент швидше за все не зупиниться на анексії Криму та війні на Сході України, а піде далі, зокрема у країни Балтії. Саме на цьому побудовано сюжет. Недооцінивши ризики і припустившись низки політичних промахів, НАТО і Захід наражаються на катастрофічну війну з Росією.

«Книга допоможе розвіяти поширений серед українців міф про те, що Захід намагається домовитися з Росією, не враховуючи їхніх інтересів. А високопосадовцям, які приймають доленосні для країни рішення, вона допоможе зрозуміти, до чого слід бути готовими у відносинах з Росією. Річард Ширрефф змоделював потенційне військове зіткнення країн Північноатлантичного альянсу з Російською Федерацією, описавши це у книзі, яка вийшла друком у світі минулого року», — розповів видавець Ярослав Маринович.

Загалом у книзі кілька сюжетних ліній і місць, де відбуваються події 2017 року. Це і Україна з кількома загарбаними територіями, і Латвія, на яку здійснено військовий напад. Також описується, як президент Росії розробляє завойовницькі плани зі своїми підлеглими, і штаб-квартира НАТО в Брюселі, де високопосадовці вирішують, як діяти далі, аби уникнути ядерної війни з Кремлем.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...