У Києві пройшов аукціон фоторобіт “75 відтінків Олега Ляшка”

У київському центрі сучасного мистецтва M17 проходить фотовиставка “75 відтінків Олега Ляшка”. На ній представлено 75 робіт відомого українсько-азербайджанського фотографа Османа Карімова.

На знімках, представлених автором, Олег Ляшко зображений в побутових, іноді несподіваних та комічних ситуаціях, в яких народний депутат демонструє надзвичайну відкритість, життєлюбність, винахідливість і почуття гумору.

16 лютого під час виставки відбувся аукціон, на якому було представлено 55 виставлених робіт для придбання. На події також був присутній і “герой” світлин Карімова – видатний Олег Валерійович Ляшко. Він підписував картини і жартував з гостями, а також розповідав про події, які відображені на фотографіях.

На аукціоні було присутньо немало людей. Всі мали гарний настрій та посміхалися.

Ціни на фотороботи починалися від 2500 гривень. Всі придбані картини продемонструють на виставках в інших містах України і тільки потім вони будуть повернені до власників.

Осман Карімов розповів про виставку наступне: “Фотопроект «75 відтінків Олега Ляшка» — це моя спроба представити громадськості справжній образ лідера Радикальної партії, який йде врозріз з тим, що часто демонструють ЗМІ. На момент початку співпраці, я вже 7 років попрацював у фотослужбі Державного Телеграфного агентства «AzerTAg» в Баку, провів понад 200 офіційних зйомок і зробив світлини понад 70 перших осіб світу. Проте познайомившись з Ляшком, прийшло усвідомлення, що він виразніше й цікавіше всіх, хто раніше потрапляв в мій об’єктив. Щиро дивує те, яким Олег Валерійович може бути при вимкнених камерах. Супроводжуючи політика з 2013 року, я спостерігав за його вчинками, емоційними реакціями, і порівнював це із брудом, який виливають різні таблоїди. Вже тоді я твердо вирішив написати свою історію, що складатиметься з кращих знімків Ляшка. Це стало моєю відповіддю, як соціально відповідальної людини, яка довгий час знаходиться поруч і бачить більше, аніж в себе вміщують замовлені змонтовані сюжети і вирвані з контексту цитати”.

Нагадаємо, що на відкриття виставки Османа Карімова завітали близько 200 людей.

фото – Роман Пєтушков

для ІНФОТАБа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...