У Києві відбудеться другий скульптурний проект Corpusculum

З 20 по 30 червня в київській галереї «Лавра» вдруге відбудеться скульптурний проект Corpusculum II.

У рамках якого будуть представлені роботи українських скульпторів, які висловлюють свої думки за допомогою абстрактних форм, що демонструють відсторонені і метафізичні уявлення про буття і самоідентифікації представників мистецтва, – повідомляє Chernozem.

Автор: Сергій кайдак
Автор: Сергій кайдак

Куратори заходу зазначають, що Corpusculum є наймасштабнішим проектом за останні роки на ряду з Всеукраїнським трієнале скульптури 2017, який об’єднав близько 100 скульпторів.

Автор: Сергій Галенко
Автор: Сергій Галенко

“Від аудиторії ми нічого не чекаємо, скоріше, це аудиторія з кожним новим проектом задає все більш високу планку куратору. Ми не прагнемо здивувати, а скоріше – дати їжу для роздумів. Це і одне із завдань абстрактного мистецтва”, – заявила одна з кураторів Катерина Підгайна.

Автор: Константин Синицький
Автор: Константин Синицький

Вона також підкреслила, що на заході буде представлено виключно нефігуративний пласт сучасної української скульптури.

Також, у рамках проекту пройде творча зустріч – дискусія з учасниками проекту, які поділяться своїм досвідом і думками з приводу абтракціі, як одного зі своїх творчих методів. А для всіх бажаючих буде також організовано кураторську екскурсію та презентацію каталогу виставки.

Нагадаємо, нещодавно своїм баченням про мистецтво та суспільство поділився популярний український митець Георгій Кобенко.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...