У Києві завершився відбір до національної збірної «Ігор Нескорених»

Сьогодні, у Києві відбувся фінальний третій етап спортивного тестування кандидатів до національної збірної Ігор Нескорених.

Як повідомили у МВС, столичний етап відбору був найчисельнішим: заявки на участь подали понад 130 осіб.

Серед учасників чимало ветеранів та військовослужбовців Держприкордонслужби, Нацгвардії та працівників Нацполіції, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій.

Протягом дня всі учасники тестувань мали змогу спробувати себе у восьми адаптивних дисциплінах: біг, велоспорт на шосе, веслування на тренажері, пауерліфтинг, плавання, стрибки в довжину, стрільба з лука та штовхання ядра. Окрім чоловіків, участь у відборі активно брали й жінки.

10 та 17 березня два спортивні тестування пройшли у Львові та Одесі. Далі відбудуться Національні Ігри Нескорених, які пройдуть 12-13 травня. За їхніми підсумками й буде визначений склад національної збірної. Його оголосять 1 червня.

Згідно з повідомленням, цього року Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. До Національної збірної України увійдуть п’ятнадцять учасників, які поїдуть на змагання в австралійський Сідней. Вони змагатимуться в шести дисциплінах: стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, плавання.

Ігри пройдуть 20-27 жовтня за участі представників 18 націй.

Нагааємо, нещодавно Уряд повідомив про початок процесу створення Міністерства у справах ветеранів .

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...