У Латвії мати і донька отруїлися пігулками магнію, які з невідомих причин містили екстазі

У столиці Латвії Ризі мати зі своєю донькою отруїлися пігулками магнію, в яких згодом виявили Ecstasy.

Жінка виявила у поштовій скриньці чорно-білу газету, в якій містився опис різних вітамінів і препаратів, що містять мінеральні речовини. Зателефонувавши за вказаним в газеті номером, жінка зробила замовлення, який прийшов їй по пошті. У пакеті було 100 таблеток рожевого кольору, на яких було вказано Mg, – повідомляє Delfi.

Мати і дочка взяли таблетку одночасно. Однак першою відчула недобре дівчина

“Я лежала і дивилася серіал, коли раптово відчула себе, немов я п’яна. Почав затуманюватися погляд. Підійшла до дзеркала – зіниці величезні, очі майже чорні. Кажу:” Мама, з твоїми вітамінами щось не так” Вона відразу ж подзвонила в “швидку допомогу”. Після цього я вже нічого не могла робити самостійно. мене узував брат. я не могла спокійно полежати – мене охопило якесь занепокоєння, я весь час хотіла рухатися. Мені стало страшно, дуже неприємне відчуття”, – розповіла дівчина .

Через деякий час подібні симптоми стали виявлятися і у матері.

“Після цього додалися ще й галюцинації. Багато чого я вже й не пам’ятаю”, – пояснила постраждала жінка.

Бригада Служби невідкладної медичної допомоги доставила мати і дочка в лікарню. Після проведення токсикологічної експертизи виявилося, що вони, самі того не знаючи, вжили Ecstasy. Після отримання необхідної медичної допомоги на наступний день постраждалих виписали з лікарні.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...