У рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST відкриється виставка-ярмарок «Мистецтво на продаж»

16 вересня в одному з приміщень арт-заводу «Платформа» (літера 6, поверх 4) в рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST відкриється виставка-ярмарок «Мистецтво на продаж».

Кураторами цієї масштабної події виступають фронтмени музичної арт-групи «Хамерман Знищує Віруси» Володимир Пахолюк і Альберт Цукренко, який також є редактором Cultprostir.

На площі 3000 м2 розташується торговий майданчик, на якому будуть виставлені на продаж вироби мистецтва відомих українських митців, частини колекцій кількох столичних галерей, а також роботи молодих художників, зокрема тих, з якими співпрацює фонд Slava Frolova – Group. За словами кураторів, унікальність «виставки продажного мистецтва» в тому, що тут на рівних умовах запропонують свій товар такі різні учасники українського арт-процесу, як «найдорожчі» зі списків Forbes, великі столичні арт-галереї, вільні художники і «профспілка» працівників Андріївського узвозу.

Серед іншого, на виставці розміститься стенд «Ukraine. The Best» з витворами мистецтва художників-героїв однойменного каталогу сучасної української культури, ініційованого і виданого галеристом і колекціонером Юрієм Комельковим і створеного за участі редакції Cultprostir. Зокрема, будуть представлені роботи Анатолія Криволапа, Олександра Ройтбурда, Тіберія Сільваші, Олександра Сухоліта, Романа Мініна та інших.

Проект «Мистецтво на продаж» почне працювати з 18.00 у день відкриття ГОГОЛЬFEST’у 16 вересня. Презентація проекту кураторами відбудеться о 23.00. На території ярмарку «продажного» мистецтва також заплановано зробити невеличкий відділ «непродажного» арту, але, за словами Альберта Цукренка, жодний художник чи галерея досі не виявили бажання виставлятися у цьому відділі.

Джерело: Cultprostir

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...