У РФ арештували чоловіка, який продемонстрував «прапор, що може образити всіх і відразу»

У РФ арештували чоловіка, котрий розмістив на своїй сторінці у «Вконтакте» картинку під назвою «Прапор, який може образити всіх і відразу».

Чоловіка визнали винним в публічному демонструванні нацистської символіки. У постанові говориться, що правопорушник під нецензурним псевдонімом опублікував зображення з написом «Прапор, який може образити всіх і відразу» і картинку з чотирьох частин, одна з яких містила напис «Можемо повторити 1941-1945». В обох публікаціях була свастика, – повідомляє Медиазона.

Також зазначається, що раніше чоловіка вже судили за розпалювання ненависті або ворожнечі (частина 1 статті 282 КК РФ); він отримав рік і сім місяців позбавлення волі умовно. Тоді його звинувачували у розпалюванні ненависті до ветеранів, співробітникам правоохоронних органів і до діячів РПЦ.

Нагадаємо, нещодавно у РФ порушили вже п’яту кримінальну справу проти вчителя, який пише та публікує вірші про Україну, а минулого року пенсіонерку з Краснодарського краю двічі заарештували за один і той же ролик у «ВКонтакте».

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...