У Росії один учасник конкурсу “Хто вип’є більше горілки” загинув і ще п’ятеро потрапили до реанімації

У Ростовській області Росії важко постраждали учасники конкурсу «Хто вип’є більше горілки».

Тепер господарі магазину, які організували конкурс, звинувачуються в заподіянні смерті з необережності (ст. 109 КК РФ) і порушення закону «Про рекламу», що забороняє акції, які агітують за вживання спиртних напоїв.

Як повідомляє Newsru, конкурс «Хто вип’є більше горілки» відбувся в магазині наприкінці минулого тижня.

Згідно з анонсом, переможця чекав приз у вигляді десяти пляшок горілки, і до початку змагання в магазин прийшли близько 40 претендентів.

За умовами конкурсу за відведений час треба було випити якомога більше горілки. Учасники черпали спиртне з цинкових відер, а закушували чорним хлібом з ковбасою.

Як повідомили виданню в прокуратурі Волгодонська, вже через кілька хвилин після початку змагання кільком його учасникам стало погано.

Співробітники «швидкої допомоги» констатували факт важкої інтоксикації у шістьох учасників, один з яких на момент приїзду лікарів загинув.

«Він встиг випити близько трьох літрів горілки, що для нормальної людини, швидше за все, не закінчилося б смертю», – розповів лікар Михайло Кравченко. Однак потерпілий був алкоголіком, від чого його печінка майже не працювала, і організм просто не впорався з навантаженням.

При цьому, як пояснив заступник прокурора Волгодонська Сергій Лабенець, обвинувачені можуть уникнути відповідальності. По-перше, пити постраждалих ніхто не змушував, а по-друге, слідчі поки не можуть визначити, що все-таки рекламували організатори змагань.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...