У Росії скасували виступи українського виконавця через “неприйнятні висловлювання”

У Санкт-Петербурзі скасували концерт українського музиканта Захара Мая через «неприйнятні публічні висловлювання музиканта».

“Ми також як і багато хто з Вас, вважаємо неприйнятними з морально-етичної точки зору деякі публічні висловлювання Захара Мая, які викликали широкий громадський резонанс”, – йдеться у повідомленні клубу Цоколь.

У повідомленні зазначається, що виступ скасували, “щоб уникнути провокацій, розпалювання ненависті і забезпечення безпеки”.

Як зазначають ЗМІ, також відмінено концерт музиканта в Москві. А 25 лютого заплановано виступ музиканта в московському клубі «Гоголь», про його скасування не повідомлялося.

Російська преса заявляє, що артист закликав підірвати Кримський міст, “жартував” з приводу катастрофи Ту-154 над Чорним морем, схвально відгукувався про Степана Бандеру та виконував пісню “Коли наші танки в’їдуть у Москву”.

Нагадаємо, вчора Кабмін презентував закон про тури українських артистів у РФ, згідно з пропозицією уряду такі виконавці потраплятимуть у спецреєстр та сплачуватимуть збір на потреби ЗСУ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...