У Росії визнали іграшкову качку засобом незаконної агітації

У Росії за іграшковою качкою жовтого кольору офіційно закріпили агітаційний статус.

Як стало відомо «Фонтанці» 15 червня, під час складання адміністративних протоколів на затриманих мітингувальників поліцейські окрему увагу приділили іграшковим атрибутам протесту.

Багато мешканців Петербургу прийшли на мітинг з надувними або пластиковими качечками. Символом протесту вона стала після розслідування ФБК Навального про цілий будинок для качечки на території заміської резиденції біля міста Плесо, яка згідно розслідування належить Медведеву.

У протоколах про притягнення петербуржців до адміністративної відповідальності поліцейські писали: «Знаходився на невеликій відстані (менше 10 метрів) від інших учасників мітингу, які скандували гасла «Путін набрид» і «Ганьба», а деякі мали засіб наочної агітації у вигляді жовтої іграшкової качки, тобто брав участь в неузгоджену мітингу».

Нагадаємо, під час акції 12 червня у представників руху «Весна» вилучили велику надувну качку, яка гуляла над головами учасників. З огляду на присвоєний їй агітаційний статус, стало ясно, чому поліцейські мали намір принести качку в суд в якості речового доказу.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...