У Швейцарії ініціювали арешт української застави за Євробачення

Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало початок процедури накладення арешту на українську заставу за пісенний конкурс Євробачення.

Заства вносилася для гарантування підготовки та проведення Євробачення-2017 в Україні. Таким чином Європейській мовній спілці було надано фінанси у сумі 15 мільйонів євро як гарантію належного проведення Євробачення.

Міжнародний пісенний конкурс був успішно проведений в Україні, отже сума гарантії мала повернутись, – зазначає організатор конкурсу Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ).

Проте Європейська мовна спілка (ЄМС) повідомила, що Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на суму цієї гарантії.

У своєму офіційному листі до ЄМС це управління не повідомило про підстави накладення арешту і не вказало ініціатора цієї процедури.

“Ми найняли юридичну фірму зі Швейцарії, оскільки потрібно з’ясувати всі обставини справи та визначити порядок застосування процедури накладення арешту відповідно до швейцарського законодавства”, – зазначив глава НСТУ Зураб Аласанія.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...