У США чоловік, який виграв 19 мільйонів доларів, став серійним грабіжником банків

У США 55-річний Джеймс Аллен Хейєс, який раніше зірвав джекпот у 19 мільйонів, зізнався у пограбуваннях банків.

Чоловіка підозрюють в 11 нальотах, скоєних минулого року. Як правило, він простягав касиру записку з попередженням, що у нього пістолет, і вимагав гроші, таким чином він викрав близько 40 тисяч доларів, – повідомляє CBC.

За пошарпаний вигляд ФБР присвоїло Хейєсу кодове ім’я “бувалий бандит”, ЗМІ ж прозвали його “бандитом на PT Cruiser”, оскільки деякі пограбування він зробив на автомобілі цієї марки.

15 березня, Хейес пішов на угоду зі слідством і зізнався у чотирьох пограбуваннях. Серед іншого, за умовами угоди, у нього конфіскують PT Cruiser, який він придбав на крадені гроші. Судове засідання у його справі призначили на червень цього року.

Як повідомляють ЗМІ, у 1998 році Хейєс виграв у лотерею 19 мільйонів доларів, однак після розлучення половина цієї суми дісталася його колишній дружині. Попри це, у нього ще залишалося близько шести мільйонів, та пристрасть до героїну допомогла йому швидко позбутися грошей і на час затимання у жовтні минулого року він жив у покинутому гаражі.

Нагадаємо, раніше у Мінську білоруські правоохоронці затримали чоловіка, який викрав автомобіль. Вже перебуваючи за гратами, затриманий дізнався, що став переможцем лотереї, де розігрували позашляховик.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...