У США дівчина випадково вбила бойфренда для ролика на YouTube

19-річна мешканка Міннесоти Моналіза Перез під час зйомки відеоролика для YouTube випадково застрелила свого 22-річного хлопця Педро Руїза.

Як повідомили в поліції, пара вирішила зняти відеролик, на якому Перез стріляє в Руїза з пістолета через товсту книгу, вважаючи, що вона зупинить кулю. Для цього вони взяли енциклопедію у твердій обкладинці і пістолет великого калібру Desert Eagle, – повідомляє BBCUkraine.

Щоб зняти ролик, молоді люди встановили в кімнаті дві камери. Свідками пострілу стали трирічна дитина пари і близько 30 сусідів, які зібралися подивитися на “трюк”.

Коли Моналіза Перез вистрілила, куля пробила книгу і влучила Руїзу в груди. Дівчина відразу зателефонувала в 911, однак врятувати чоловіка не вдалося.

Перез розповіла поліції, що ідея зняти таке відео для YouTube виникла у Руїза. За день до трагедії вона згадувала про це у Twitter.

“Ми з Педро, схоже, збираємося зняти одне з найнебезпечніших відео. Це його ідея, не моя”, – написала тоді дівчина.

В описі каналу сказано, що пара завела власний відеоблог на YouTube в березні 2017 року, щоб “показати життя молодих людей, які рано стали батьками”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...