У США “морський котик” опинився під слідством через зйомки у порно

ВМС США розслідують інцидент щодо “морського котика”, який підробляє в якості актора в порнографічних фільмах.

Зазначається, що 42-річний морський піхотинець не отримав дозволу на підробіток у вищого офіцера, тепер його можуть позбавити пенсійної допомоги і понизити у званні, – повідомляє The Guardian.

Згідно повідомлення за останні сім років військовослужбовець знявся, як мінімум в 29 фільмах для дорослих під псевдонімом Джей Вум. У більшості зйомок брала участь і його дружина-порноактриса, на якій Шмідт одружений 15 років.

За її словами, командуванню було відомо про кінокар’єру її чоловіка, а деякі офіцери дивилися фільми з його участю.

“Він завжди досить відкрито говорив про це у командуванні. Всі його приятелі про це знали. Все це знали”, – сказала вона, звинувативши керівництво ВМС США в лицемірстві.

Офіцер був змушений зніматися в порно, щоб допомогти родині розплатитися з боргами, – пояснила дружина військового.

Джейд вперше з’явилася в порно фільмах в 2001 році, але залишила галузь до 2003 року, щоб стати дружиною і матір’ю і допомогти запустити фірму нерухомості. Однак бізнес провалився і пара подала заяву про банкрутство після накопичення двохмільйонного боргу.

У міру поглиблення втрати бізнесу, Джейд звернувся до порноіндустрії для того щоб звести кінці з кінцями.

Джейд сказала, що вона намагалася отримати іншу роботу. Але її слава, мільйони прихильників по всьому світу, зробив це занадто складним.

Нагадаємо, нещодавно хакери показали порнографічні кадри на гігантському екрані однієї із найжвавіших станцій метро Делі.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...