У США одинадцятирічній дівчинці дозволили користуватися лікарською марихуаною у школі

У США одинадцятирічній учениці дозволили повернутися до школи, куди раніше не пускали через, те що вона мала при собі лікарську марихуану.

Ешлі Сурін не було дозволено відвідувати заняття, тому що вона носить лікувальну марихуану і використовує масло конопель та лосьйон для лікування судом. За словами батьків, медична марихуана та спеціальна дієта чудово позначається на здоров’ї доньки, – повідомляє CBS.

У грудні 2008 року дворічній поставили діагноз гострої дитячої лімфобластній лейкемії. Їй провели кілька сеансів хіміотерапії та спінальних ін’єкцій для боротьби з хворобою. Лікування дозволило перевести хворобу в ремісію, але вона з дворічного віку страждає судомами і продовжує приймати ряд препаратів, які мають серйозні побічні ефекти.

Минулогороці вони один з лікарів запропонував використати канабіс, заявивши, що це зможе полегшити судоми та інші побічні ефекти ліків.

Ешлі використовує пов’язку, яка прив’язується до ноги і просякнута маслом канабісу. Також, якщо у неї трапляється напад, їй можна використовувати невелику краплю цієї олії перорально.

Генпрокурор штату Іллінойс погодився не порушувати кримінальну справу і заявив, жодних негативних юридичних наслідків для співробітників, які допомагають Ешлі з ліками, не буде.

У свою чергу федеральний суддя видав екстрене рішення, що дозволяє Ешлі повернутися до школи.

“Вони змінили життя Ешлі сьогодні, і вони, можливо, також змінили життя для інших дітей на краще”, – прокоментував юрист рішення суду.

Нагадаємо, раніше каліфорнійські церкви почали продавати марихуану для “духовних цілей”, також у штаті розташоване “марихуанне ранчо” колишнього абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі Майка Тайсона.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...