У США професор “завалила” студентку, стверджуючи, що Австралія – це не країна

Американська студентка Ешлі Арнольд поскаржилася на викладача Університету Південного Нью-Гемпшира, яка несправедливо поставила їй незадовільну оцінку.

Згідно з оприлюдненим листуванням, педагог відмовилася визнати, що Австралія – це не тільки континент, а й країна, – повідомляють ЗМІ.

27-річна Арнольд виховує дитину і навчається дистанційно з дому на онлайн-курсах університету, намагаючись отримати ступінь з соціології. За останній курс вона заплатила майже 1000 доларів.

У якості останнього проекту студентам запропонували порівняти суспільні норми в США і будь-який іншій країні. Ешлі вибрала Австралію і сфокусувалася на соціальних медіа. Студентка здала дослідний проект і 1 лютого дізналася, що доктор філософії поставила їй нуль балів за декількома пунктами. Професор вказала, що «без вибору певної країни ця категорія не оцінюється».

Розсерджена студентка написала викладачеві на електронну пошту, прикріпивши посилання на фахову літературу, де зазначено, що Австралія – це країна. Однак доктор філософії не визнала помилку, погодившись лише переглянути проект.

“Перш ніж я перегляну проект, ви повинні зрозуміти, що будь-яка помилка може перекреслити все. Австралія – це континент, це не країна”, – написала професор у відповідь.

Викладач жодного разу не вибачилася, але визнала, що у неї було «нерозуміння відмінностей між Австралією-країною і Австралією-континентом». Вона попросила студентку перевіряти відомості і надалі не плутати дані про країну і континенті.

Проте, як підтвердили ЗМІ, доктора філософії звільнили. Університет також приніс публічні вибачення.

Нагадаємо, У Росії дітей поставили на коліна на честь Сталінградської битви.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...