У США п’яний чоловік проїхався в Uber за 1600 доларів і отримав подарунок на знак подяки

У США компанія, яка займається доставкою здорової їжі, пожертвувала понад півтори тисячі доларів пасажирові таксі, який не зміг заплатити за поїздку.

Бачман випив на вечірці в місті Моргантаун, штат Західна Вірджинія. Він викликав таксі і був упевнений, що машина довезе його до Університету Західної Вірджинії, де він зупинився. Однак помилково він вбив домашню адресу і відправився в Нью-Джерсі.

Між Моргантаун і Нью-Джерсі 577 кілометрів. За словами Бачмана, він прийшов до тями, коли проїхав половину шляху і виявив, що повинен заплатити 1635 доларів за поїздку, – повідомляє Meduza.

Бачман вирішив розповісти свою історію і зібрати гроші на оплату поїздки краудфандінгом на сайті GoFundMe. Але допомога користувачів не знадобилася – по його рахунку вирішила заплатити компанія Eat Clean Bro. Вона займається доставкою здорової їжі і пояснила свій вчинок вдячністю Бачману за те, що він не сів за кермо.

«Ми підтримуємо його рішення скористатися безпечним способом дістатися до будинку, а не їхати у п’яному стані», – повідомила компанія.

Засновник Eat Clean Bro Джеймі Джовінаццо додав, що рішення Бачмана призвело до безпеки інших водіїв.

Гроші, зібрані на GoFundMe, підуть до фонду «Матері проти водіння в нетверезому вигляді» (Mothers Against Drunk Driving).

Нагадаємо, минулого року у Філадельфії 65-річна пенсіонерка зловила таксі, щоб доїхати до казино, але згодом зуміла викрасти авто і почала розвозити випадкових клієнтів. Зазначимо, нещодавно вчені провели спостереження за життям двох мільйонів таксистів, з’ясувавши, чому чоловіки-таксисти заробляють більше колег жінок.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...