У США воротар-любитель допоміг своїй команді перемогти у матчі НХЛ

Воротар-любитель Скотт Фостер, який працює бухгалтером, замінив основного голкіпера команди «Чикаго» у матчі чергового туру регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) проти клубу «Вінніпег».

Фостер є частиною екіпажу рекреаційних воротарів, які працюють у домашніх матчах Чикаго у випадку надзвичайних ситуацій для кожної команди. Але це, як правило, просто означає приємний обід, – повідомляє The Guardian.

У заявці «Чикаго» бухгалтер з містечка Оук-Парк у штаті Іллінойс фігурував третім воротарем «на надзвичайний випадок».

Після того, як основний голкіпер отримав травму до матчу, а ще один – під час гри, Фостеру довелося вийти на лід в третьому періоді.

«Я ні про що подібне не загадував і не сподівався. Думав, просто посиджу весь матч на своєму місці. Першим сюрпризом стало те, що мені потрібно було одягнути форму. Взагалі-то, я працюю бухгалтером і на стадіон прийшов після робочого дня. Ще пару годин тому я сидів за комп’ютером. Хто б міг подумати, що після цього я буду грати в хокей у НХЛ!» – розповів голкіпер після закінчення матчу.

Загалом, 36-ти річний чоловік провів на льоду 14 хвилин і зробив сім сейвів, ставши  зіркою ігрового дня у НХЛ.

Нагадаємо, минулого року у США десятки хокеїстів-аматорів провели рекордний за тривалістю хокейний матч, який завершився з рахунком 1725:1697.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...