У США заарештували організатора фестивалю на Багамах, який не відбувся

ФБР заарештувала підприємця Біллі МакФарланда, організатора скандального Fyre Festival, у його будинку на Манхеттені і пред’явила йому звинувачення у шахрайстві. 

МакФарланда також звинувачують у спробі обману інвесторів через підробку фінансової звітності його компанії Fyre Media, – передає The New York Times.

За словами прокурора Джуна Кіма (Jooh H. Kim), підробні фінансові документи переконали інвесторів вкласти понад мільйон доларів у «його компанію і фіаско під назвою Fyre Festival».

Якщо МакФарланда визнають винним, йому може загрожувати до 20 років в’язниці, проте газета припускає, що він отримає набагато більш м’який вирок.

Крім федеральних звинувачень, Макфарланд та його партнер репер Ja Rule отримали більше десяти різних позовів, пов’язаних у тому числі зі спотворенням фінансової інформації про Fyre Festival. Представник Ja Rule повідомив газеті, що він не заарештований і швидше за все не є частиною федерального розслідування.

Fyre Festival мав пройти у квітні на Багамах – малося на увазі, що це буде особливий клуб для молодих VIP-персон з величезним списком інтернет-знаменитостей і всіма зручностями. Однак у реальності організатори не впоралися зі своїми безпосередніми завданнями, і ті деякі, хто все-таки приїхав на фестиваль, жили у наметах на березі.

Пізніше його гості спробували відбити витрачені гроші продажем одягу та інших речей із символікою фестивалю на eBay, але в цілому безуспішно.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині прийнято рішення відновити фестиваль Rock am Ring після перевірки на терористичну загрозу.