У Стівена Кінга вимагають півмільярда доларів за плагіат

Автор коміксів The Rook подав до суду на письменника Стівена Кінга, позивач стверджує, що знаменитий літератор списав головного героя “Темної вежі” з персонажа The Rook.

Перший твір з циклу “Темна вежа” вийшов у друк більше 30 років тому, але представники The Rook чомусь виявили схожість зі своїм персонажем тільки зараз, в 2017 році, – повідомляють Дни.РУ.

Головний герой “Темної вежі” Ролан Діскейна дійсно чимось нагадує Рестіна Дейна з популярного коміксу.

Так, обидва персонажі здатні подорожувати в часі і мають “квазі-безсмертя”.

У судовому позові також зазначено, що Рестін і Ролан є ковбоями, що тільки підсилює їх неймовірну схожість. Перший комікс з Рестіном Дейн вийшов у світ в 1977 році, а “Темна вежа” п’ятьма роками пізніше.

Сам письменник поки що ніяк не прокоментував майбутній судовий розгляд. Відомо, що в Голлівуді планують екранізувати “Темну вежу” і навіть вже запропонували Меттью Макконахі виступити в головній ролі. Не виключено, що занепокоєння автора The Rook прямо пов’язане з цією подією.

Шанувальники Стівена Кінга тим часом влаштували в соціальній мережі Facebook справжні битви. Одні не втомлюються доводити невинність свого кумира, інші стверджують, що письменник запросто міг надихнутися коміксами The Rook і мимоволі “скопіювати” їх головного персонажа.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...