У тексті плакату про “інфекцію російської мови” виявили безліч помилок

На скандальних плакатах про “інфекцію російської мови”, котрі з’явилися на вулицях столиці виявили більше десяти помилок.

Нагадаємо, на плакаті зображена людина з висунутим язиком кольору російського прапора, який розділений на три секції, підписані такими словами: агресія, імперіалізм, війна, смерть, сепаратизм.

Оригінальна соціальна реклама викликала масу жартів у мережі, однак її тект рясніє помилками. Зокрема слово замість “дебілізм” написано “дибілізм”, “імперіалізм” чомусь написали через “и” – “імперИалізм”, “МасовоЮ інформації замість “масової інформації, “дикіх”, замість “диких”, у слові “прислів’я” та “з’являється” – відсутні апострофи, вираз “Путін тобі на язик” не взятий у лапки, “Пошиюється” – написано через дві “р”, замість “заснована” використано русизм “основана”, “ополіскувач” написано через “а”, також у передостанньому реченні замість знаку питання використали знак оклику.

Зазначимо, на плакаті присутній логотип центру сучасного мистецтва М17, однак там спростували свою участь у створенні плакату.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...