У відомого художника Івана Марчука вкрали 100 картин

Художник передав полотна для виставки в Іспанії, проте її не відбулося, а роботи назад не повернули.

Правоохоронці розслідують зникнення 101 полотна всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука, – пише Тиждень.ua.

“Ще влітку минулого року він (художник, – ред.) передав свої найкращі полотна для чергової зарубіжної виставки в Іспанії, як це було і раніше, своєму агенту. Останній обіцяв влаштувати “мистецький переворот” у свідомості європейців. На жаль, ані обіцяної вересневої, ані будь-якої іншої виставки видатний художник з того часу так і не відкрив”, – повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол.

За словами радника міністра, він звернувся до компетентних осіб, які, у свою чергу, зустрілися з Іваном Марчуком. Відомо, що Національна поліція відкрила кримінальне провадження.

Також речник МВС додав, що уже з’явилися перші результати з пошуку полотен – агент вийшов на зв’язок і пообіцяв повернути “золотий фонд”.

Іван Марчук – український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка. Почесний громадянин Тернополя і Києва. 2007 року потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, який уклала британська газета The Daily Telegraph.

Як повідомлялося раншіе, помер відомий український режисер Максим Паперник.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...