Учасники реаліті-шоу прожили рік на безлюдному острові, не знаючи, що проект закрили

У Великобританії учасників проекту в якості соціального експерименту відправили на безлюдне місце в Шотландії, однак потім забули повідомити про закриття проекту.

Там 23 незнайомих один з одним людей повинні були побудувати цивілізоване суспільство в первісних умовах, – повідомляє The Guardian.

Вони повинні були займатися землеробством, полюванням і доглядати за худобою, учасники реаліті шоу Едем не мали засобів зв’язку і перебували в повній ізоляції.

Зйомки реаліті-шоу почалися в березні минулого року, однак в прямому ефірі телеканалу Channel 4 показали тільки чотири випуски – про події, що відбувалися в березні, квітні і травні минулого року, а потім закрили проект в зв’язку з низькими рейтингами.

Героям шоу про це не повідомили. У вересні 2016 року вісім учасників покинули проект, але інші п’ятнадцять залишилися для продовження експерименту.

І ось після року, проведеного в ізоляції, вони повернулися в цивілізований світ, здивувавшись, що Британія покинула Європейський союз, а Дональд Трамп став президентом Сполучених Штатів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...