Українець виграв ультрамарафон у США

Українець Дмитро Молчанов здобув перемогу на ультрамарафонській дистанції в Сполучених Штатах Америки.

4 години і 12 хвилин знадобилося переможцю, щоб фінішувати на 60-кілометровій дистанції змагань New York City 60K від найвідомішого бігового клубу NYRR, – повідомляє Жорстка Атлетика.

Гонка стартувала в Центральному парку від воріт інженерів, спочатку спортсменам треба було подолати коло в 8,3 кілометра, а потім вісім кіл по 6,4 кілометра. Ліміт траси складав 9 з половиною годин.

Дмитро з одноклубниками з Ukrainian Running Club

Відразу після фінішу Дмитро не стримував емоцій: “Я все ще не можу повірити в це. Я зробив це! Мій перший ультрамарафон – 60 кm і 1 місце в загальному заліку з фінішним часом – 4:12:19. Мені потрібно час, щоб повернутись до реальності і зрозуміти, що щойно трапилося. Але я точно знаю, що я щасливий, тому що у мене була найкраща підтримка від моїх друзів! Як завжди пишається тим, що перетинаю фінішу з моїм українським прапором”, – сказав він.

Пітер Чача лише два тижні тому вітав Фланаган і Камворора, а сьогодні попросив фото з Дмитром

Для Дмитра це вже третій фініш цієї осені на марафонах та ультрамарафонах, у вересні він фінішував в Берліні з часом 02:44:53, а лише два тижні тому на Нью Йорському марафоні показав 02:53:47 на фініші.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...