Українець за три роки безкоштовно відвідав сімнадцять країн світу

Українець Олег Петров – завзятий мандрівник, протягом останніх трьох років він їздить по світу і вже встиг побувати в 17 країнах.

Причому, за його словами, абсолютно безкоштовно. У чоловіка є свої прийоми і хитрості, які допомагають йому в поїздках, – повідомляє Hronika.

Чоловік родом із Києва. За професією – артист. Про себе він говорить так: “Я – хімік, тамада, актор, вокаліст, провідний, артист і багато іншого. Мріяв стати мандрівником, моряком з дитинства!”.

700458Він розповів, що останні п’ять років йому було нелегко.

“Не було роботи майже, я співав на Революції, на Майдані. Сильно похитнулася душевна рівновага. Настав час втілювати мрії у реальність. Сім’ї своєї немає і мене нічого не тримало на місці”, – поділився Олег. Це і стало причиною того, що він вирішив виїхати з України.

989031“Я вирішив розвіятися і з’їздити на місяць-другий у подорож. Я думав побувати на Кіпрі, в Туреччині, а з Грузії – додому. Але в процесі мандрів так увійшов у смак, що вирішив з Туреччини доїхати до Індії, і передумав повертатися взагалі! по суті, дуже часто йду “за вітром”, з натхненням, міняю шлях, повертаю, застряю, не поспішаю, йду, куди тягне інтуїція! ” – зізнався мандрівник.

510961Олег побував на Кіпрі, у Туреччині, Грузії, Вірменії, Карабаху, Ірані, ОАЕ, Омані, на Шрі-Ланці, в Індії, Малайзії, Таїланді, Сінгапурі, Індонезії та інших країнах.

110560За його словами, подорожує він в основному автостопом, причому на всіх видах транспорту, навіть на тракторі.

719085“Я вже шість разів безкоштовно літав на літаку, на аеростаті, їздив на поромі, на фунікулері, на катері, на поїзді, все теж безкоштовно! Є свої прийоми!” – зізнався Петров.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...