Українська важкоатлетка стала другою на чемпіонаті Європи

Українська спортсменка Анастасія Лисенко стала другою у ривку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у хорватському Спліті.

У найважчій категорії (понад 90 кг) Лисенко вдало використала всі три свої спроби. В останньому підході вона підняла 125 кг і виграла «срібло» у цій вправі, – інформує XSport.

Золота нагорода у чотириразової чемпіонки світу росіянки Тетяни Каширіної. Її результат – 140 кг.Ще одна українка Ганна Макарова, підняла 96 кг і посіла шосте місце.

«Срібло» чемпіонату Європи Анастасія Лисенко втримала і за підсумками другого виду двобор’я.

Зазначимо, що медалі чемпіонату Європи в Спліті в жіночої збірної України також виграли Вероніка Івасюк, Марія Хлян, Ірина Деха та Валентина Кісіль.

Раніше дві золоті медалі чемпіонату Європи завоював українець Олександр Пелешенко, попутно встановивши чотири рекорди континентальної першості.