Українське дежавю: Губернатору Миколаївщини подарували iPhone 10, він оголосив конкурс віршів

Представники спортивних організацій Миколаївщини намагалися подарувати iPhone 10 очільнику обласної адміністрації Олексію Савченко, однак чиновник відмовився, оголосивши конкурс віршів.

У соцмережах подію одразу ж порівняли з тим, що відбулося у Чечні декілька днів тому – там президенту республіки Рамзану Кадирову також подарували iPhone. Як відомо глава Чечні відмовився від подарунку, натомість заявивши, що смартфон отримає автор кращого вірша про Путіна.

“Минуло два дні. До глави Миколаївської ОДА Олексій Савченко, якого і так часто порівнюють з Рамзаном Кадировим за аж надто схожі сорочки, сьогодні приходять спортсмени, лідери федерацій і радник губернатора Максим Бревда, який говорить Олексію Юрійовичу: «У вас скоро день народження, ми б хотіли подарувати вам айфон 10». Тільки голосно не смійтеся. Замість Путіна тільки Миколаївщина. І ось що нам думати після цього”, – написав Андрій Лохматов, який оприлюднив відповідне відео.

Зазначимо, окрім теми віршів, між українським та чеченським варіантом події є ще одна відмінність – Кадирову подарунок вручали учасники команди КВН, а не спортсмени.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...