Українські юристи запустили бота, який вміє писати розписки

Українські юристи, використовуючи технологію компанії 908, випустили бота для Facebook і Telegram на ім’я Гобсек.

Бот названий на честь головного героя однойменного роману Оноре де Бальзака про скупого лихваря Гобсека. Він, подібно до свого прототипу, розбирається в складанні юридичних документів, зокрема – розписок, – повідомляє AIN.

Бот створений на mindmap-платформі storytelling.bot – на цій же технології працює відомий бот Opendatabot.

Спілкуючись з користувачем і уточнюючи деталі (сума грошей, яку потрібно дати в борг, наявність пені в разі простроченого платежу, відсотки і т.д.), Гобсек крок за кроком проводить його за схемою складання розписки.

У результаті користувач отримує готовий шаблон документа в Google Docs, який можна роздрукувати і заповнити відсутні поля.

Але одними розписками бот обмежуватися не буде. Як розповів редакції Андрій Хорса, співзасновник компанії 908, Гобсек, наприклад, зможе скласти позовну заяву, якщо до домовленої дати борг не повернули.

За його словами, інші юрфірми, в тому числі, Axon Partners, Deloitte, Bot & Partners також працюють з технологією storytelling.bot для створення своїх ботів. Такі боти зможуть готувати шаблони NDA-угод, договори на оренду та інші популярні види юридичних документів. Згодом в документах також з’являться підтримка QR-кодів.

Більш того, завдяки можливостям технологій mindmap карти одних ботів можуть запускатися всередині інших карт.

Іншими словами, коли, спілкуючись з одним ботом при складанні юридичного документа, користувач захоче підрахувати вартість чого-небудь, підключиться «математичний бот», коли потрібно буде перевести документ – бот-перекладач і так далі, причому для користувача це все буде виглядати, як робота одного бота, – пояснює Хорс.

Нагадаємо, цього року у Південній Кореї представили робота-журналіста, який пише замітки про спорт.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...