Українсько-ісландський фільм “Жінка на війні” отримав нагороду на Каннському кінофестивалі

Стрічка спільного виробництва України, Ісландії та Франції “Жінка на війні” здобула нагороду за краще музичне оформлення на Каннському кінофестивалі у рамках програми “Тиждень кінокритики”.

Про це у Facebook повідомляє Державне агенство з кіно та телебачення.

Повідомляється, що картина ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона нагороджена призом за Найкращу музику — SACD (Authors’ Society), яка присуджується консорціумом письменників і композиторів.

Фільм представили у 57-ій програмі “Тиждень критики”.

У фільмі звучать українські народні пісні, які виконує українське жіноче тріо: Ірина Данилейко, Галина Гончаренко та Сусанна Карпенко, – повідомляє Громадське.

Тексти пісень адаптували керівниця Лабораторії етномузикології Національної музичної академії Ірина Клименко разом із режисером фільму.

У Держкіно розповіли, що серед членів української команди, яка працювала над створенням картини — виконавчий продюсер Маріанна Новикова, другий режисер Василь Білоусов, відеоінженер Ігор Косенко, художник з костюмів Марія Керо і декоратор Люся Малишко.

Зйомки картини проводилися в Ісландії та Україні.

Нагадаємо, на Каннському кінофестивалі відкрився Український павільйон.

Україна представила дві картини. Номінацію “Особливий погляд” відкрив фільм Сергія Лозниці “Донбас”. А в програмі “Тиждень критики” відбулася прем’єра українського фільму “Жінка на війні” режисера Бенедикта Ерлінгссона.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...