Українського виконавця обрали представником Білорусі на Євробаченні-2018

На фіналі національного відбору на конкурс “Євробачення-2018” у Мінську представником Білорусі, телеглядачі та члени журі, обирали українського виконавця Alekseev.

Alekseev з піснею «Forever» у сумі набрав максимальну кількість балів як від глядачів, так і від професійного журі, – повідомляє TYT.by.

З ім’ям переможця цього року був пов’язаний головний скандал білоруського нацвідбору. На думку авторів листа, який були готові підписати частина фіналістів, композиція Forever, з якою збирався виступати Alekseev, – це версія російськомовної пісні «Назавжди», тільки перекладена англійською мовою.

Команда Alekseev’а доводила, що мова йде про два самостійні твори. У результаті Белтелерадіокомпанія рекомендувала виконавцю внести зміни у мелодію конкурсної пісні Forever. Команда співака зробила це, після чого юридичних претензій до Alekseev’у не залишилося.

Як відомо, Микита Алєксєєв був півфіналістом п’ятого сезону телевізійного шоу «Голос країни» та лауреатом премії «YUNA 2016» як «Відкриття року». Про те, що українець подав заявку на участь у конкурсі від Білорусі ЗМІ дізналися минулого місяця.

Нагадаємо, раніше відома співачка розповіла, скільки отримують українські зірки за виступи на корпоративах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...