Український трансгендер розповів про секс з Жириновським

Український трансгендер Григорій, якого тепер називають Анжелою, розповів про інтимні стосунки з одіозним російським політиком Володимиром Жириновським.

За словами Анжели, вона працювала елітною повією у Москві, і не раз зустрічалася з політиками і чиновниками найвищого рангу.

Крім інших трансгендер розповів і про зустріч зі скандально відомим політиком Володимиром Жириновським. Причому, за словами Анжели, у неї з Жириновським був цілий роман.

“Два роки я працювала в Москві, в клубі. Там я і стала елітною повією. Ні! Екскортницею! Це зараз так модно називається… Працювала в групі “Метелики для папіка”. За ніч отримувала до 13 тис. доларів – це ого-го!”, – розповіла вона в ефірі телеканалу 1+1.

За словами трансгендера, Жириновський спочатку не знав, з ким він зібрався займатися сексом. “Я зайшла в кімнату, стою, а він таким противним голосом: “Роздягайся”. Я ще думаю, що за голос такий знайомий…Звичайно, потім сексом займалися, – розповіла Анджела, при цьому заявивши про скромні анатомічні особливості політика.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомили, що директор компанії «Лукойл» живе з гаремом малолітніх моделей.

Зазначимо, ще одна учасниця секс-скандалу у РФ – Настя Рибка, яка відпочивала на яхті олігарха Олега Дерипаски, на цей час перебуває у тайській в’язниці.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...