Українським туристам розповіли, скільки коштує чашка кави у різних країнах Євросоюзу

Рішення ЄС про надання Україні безвізового режиму збільшило кількість бажаючих поїхати в країни Євросоюзу, тож журналісти дізнавалися, які країни Європи можуть порадувати своєю ціновою політикою, а які – налякати.

Традиційно однією з найдорожчих країн ЄС вважається Данія, де вартість життя, за підрахунками експертів, втричі вище, ніж в Україні, – зазначає Finance.

Так, буханець білого хліба в цій країні в перерахунку на гривні обійдеться в 62 грн, а десяток яєць – 76 грн, оренда однокімнатної квартири – від 19 до 27,5 тис. грн на місяць.

602cbac614e53eb61e26ba53a8d2f6b3

У свою чергу Чехія вважається країною з середніми цінами і на продукти, і на житло. Так, та ж буханець хліба в цій країні коштує 22 грн, а десяток яєць – 32 грн. Наймана квартира обійдеться від 9,8 до 12 тис. грн на місяць.

Нарешті, серед країн Євросоюзу з найбільш демократичними цінами на основні продукти харчування та житло значаться Болгарія та Угорщина. Так, в першій буханець хліба коштує близько 20 грн, а десяток яєць – трохи більше 30 грн. При цьому вартість місячної оренди однокімнатної квартири – 5-7 тис. грн.

При цьому в Хорватії ціни на продукти такі ж, як і в Болгарії, проте квартири дорожче – від 6 до 8,5 тис. грн.

Нагадаємо, раніше ЗМІ розповіли, як зекономити на подорожах Європою. У свою чергу Мін’юст озвучив поради українцям для безвізових подорожей у Євросоюз.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...