Україну оштрафували за відмову пустити Самойлову на Євробачення

Європейська мовна спілка (EBU) наклала “великий штраф” на Національну громадську телерадіокомпанію України за заборону участі представниці Росії Юлії Самойлової в Євробаченні-2017.

EBU накладе на Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ) “суттєвий штраф” через те, що вона “не змогла належним чином виконати свої зобов’язання щодо співпраці з EBU у питанні участі російської виконавиці”, а також через “серйозні зволікання” у процесі підготовки конкурсу, – повідомляє Deutsche Welle.

У відповідь на це рішення керівник НСТУ Зураб Аласанія заявив, що EBU встала в чергу бажаючих “придушити в колисці” суспільне мовлення України.

Також у відповіді EBU на запит DW додали, що накладання штрафу на НСТУ не пов’язане із блокуванням у Швейцарії 15 мільйонів євро, які Україна надала як гарантію підготовки та проведення “Євробачення-2017” у Києві.

У EBU додали, що винесли попередження “Первому каналу” через те, що його представники не взяли участі у зустрічі голів делегацій країн-учасниць конкурсу, яка відбувалась у березні в Києві, а також через відмову транслювати конкурс.

“Виконавчий комітет вважає, що ці порушення правил конкурсу пояснюються тим фактом, що артистка від Росії не була допущена до участі у конкурсі в Україні”, – ідеться в заяві EBU.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...