Україну і Росію можуть відсторонити від участі в Євробаченні

Європейська мовленнєва спілка (ЄМС), яка організовує пісенний конкурс Євробачення, наступного тижня розгляне питання про застосування санкцій до України та Росії за ситуацію, яка склалася цього року.

Зі слів голови оргкомітету конкурсу Франка-Дітер Фрайлінга, спілка оголосить своє рішення вже після конкурсу. Ймовірно, у рамках засідання 12 червня, – повідомляє Телекритика.

Фрайлінг уточнив, що не сумнівається в тому, що країни будуть покарані, питання полягає лише в тому, які саме санкції будуть. Статут ЄМС передбачає, зокрема, такі санкції, як грошовий штраф, позбавлення спонсорської підтримки, відсторонення від участі в конкурсі на строк до трьох років та ін.

Голова оргкомітету Євробачення нагадав, що, організовуючи конкурс, Україна взяла на себе зобов’язання забезпечити виступ усіх учасників, але не виконала його щодо російської представниці – співачки Юлії Самойлової. Однак і Росія порушила правила конкурсу, оскільки її представники делегації не були присутні на обов’язкових попередніх зустрічах у Києві на початку року.

Нагадаємо, у березні СБУ заборонила в’їзд на три роки в Україну Юлії Самойловій, оскільки вона відвідувала анексований Крим.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...