В Ірландії заклад відмовив в обслуговуванні зіркам YouTube та блогерам

Дублінське кафе-готель White Moose Café оголосило про те, що закриває двері перед усіма лідерами думок з соціальних мереж після інциденту з місцевою зіркою YouTube Еллі Дербі.

Інцидент почався з того, що 22-річна блогер з 87 000 фоловерами на YouTube і 76 000 на Instagram, зв’язалася з власником кафе Полом Стенсона з пропозицією про можливе партнерство. У листі вона представилася як лідер думок в соціальних мережах, в нішах лайфстайлу, подорожей і б’юті-блогерства, – повідомляє AIN.

Суть її пропозиції була в тому, що вона з хлопцем збирається подорожувати в околицях Дубліна перед Днем святого Валентина і хотіла б зупинитися в готелі. В обмін на безкоштовний номер Еллі пообіцяла зняти відео для YouTube і написати рекламні пости для Instagram.

Власник готелю відповів, не дуже добираючи слів, публічним постом на Facebook-сторінці, зазначивши, що потрібно чимало мужності, щоб написати таке, а також поцікавився: в такому разі хто оплатить роботу співробітників компанії?

«Може, мені варто сказати своїм співробітникам, що замість оплати їхньої праці вони зможуть побачити себе в вашому відео?», – написав він. І відповів відмовою. Незважаючи на те, що він зафарбував адресу блогера в скрині листа, в інтернеті швидко вирахували, про кого йде мова.

Блогер у відповідь образилася і запостила 17-хвилинне відео про те, що не можна було викладати її лист, і про те, як відповідь власника кафе зачепила її почуття.

Перед обличчям хвилі негативу, яка піднялася після її звернення, Пол написав публічний пост про те, що відтепер готель взагалі не працює з блогерами.

«Ніколи б не подумав, що ми отримаємо негативних відгуків з тієї лише причини, що попросили заплатити за послуги або товари. Вищезгадана дівчина ніяк була ідентифікована в моєму пості, але вона сама розкрила свою особистість в відео, розповідаючи про те, як її виставили на обговорення з «шкідливими намірами» за те, що попросила безкоштовний номер. Такий вид віктимізації домінує в індустрії блогинга і відповідає їх modus operandi – хотіти отримувати все просто так», – написав він.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...