В Італії листоноша накопичив вдома півтонни чужих листів

Листоноша з італійського міста Віченца протягом восьми років відносив чужу кореспонденцію до себе додому, де поліцейські виявили понад півтонни недоставлених листів.

Першими на сполох забили волонтери екологічного центру, які в якості макулатури отримали 25 жовтих коробок з маркуванням Пошти Італії, що містили різні листи. В утилізацію вони потрапили з гаража, яким володів місцевий 56-річний листоноша, – повідомляє РИА.

Приїхавши до нього поліцейські знайшли у нього вдома 572 кілограми кореспонденції, яка так і не потрапила до своїх адресатів. Листи лежали у 43 коробка вдома і у гаражі листоноші.

У числі цих листів банківські повідомлення, рекламна продукція часів регіональних виборів 2010 року, довідники за 2013 і 2014 роки, рахунки за телефон і електрику і комерційна кореспонденція. Чи виконував чоловік свою роботу взагалі, залишається неясним, проте повідомлення місцевої поліції не містить згадок про знайдене у нього вдома приватне листування. Не виключено, що на особисті листи його “хобі” не поширювалося.

Зазначимо, попри значну кількість недоставлених листів, італійському листоноші не вдаломся перевершити свою колегу з РФ, у котрої минулого року виявили цілих дві тонни недоставлені кореспонденції.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...