В РФ скасували гастролі дружини депутата Держдуми, який свідчитиме проти Януковича

Свідчити проти екс-президента України Віктора Януковича в справі про держзраду і посягання на територіальну цілісність країни буде ще один депутат російської Держдуми – комуніст Денис Вороненков.

Зараз прокурори працюють над тим, щоб залучити в якості свідків і інших депутатів російської Держдуми, – повідомляє Громадське радіо.

Відомо, що колишній член КПРФ Денис Вороненков з дружиною — теж в минулому депутатом держдуми від «Єдиної Росії» — Марією Максаковою — переїхали до Києва. У Москві на нього завели кримінальну справу.

«Я не знаю, про що конкретно говорили з паном Вороненковим. Я знаю, що такі зустрічі з ним були. Вороненков — це високопоставлений співробітник правоохоронної системи, відома людина, яка розкрила в Росії одну із гучних справ 2000-х років — так звана справа «трьох китів», в результаті якої були відправлені у відставку практично все керівництво ФСБ того часу економічного блоку, а сам пан Вороненков пережив посягання і з трудом вижив. Він соратник одного з близьких друзів Путіна  – генерала Віктора Черкесова, який також відомий викриттями корупції в правоохоронній системі. І його перехід на українську сторону — це буде болісні історія», — повідомив колишній депутат російського парламенту Ілля Пономарьов.

9a725555f3ac90532f362a93ddc3315f__1440x

Як повідомляє телеканал «Дождь» участь Марії Максакової у виставі «Пікова дама», заплановану на 30 січня, скасували. Інформацію про це підтвердили в прес-службі театру. При цьому там не змогли назвати причину перестановок у складі.

Видання «Комерсант» повідомило, що чоловік Максакової, екс-депутат Держдуми від КПРФ Денис Вороненков, свідчив в Генпрокуратурі України у справі про держзраду проти екс-президента України Віктора Януковича. Зокрема, в статті зазначалося, що, Максакова і Вороненко з Минулого року живуть в Києві.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...