В Україну прибули перші конкурсанти Євробачення

Минулої доби у пунктах пропуску для повітряного сполучення «Бориспіль» та «Київ» прикордонники оформили двох учасників, які перші прибули на пісенний конкурс «Євробачення-2017».

Всього рейсами «Баку-Київ», «Лондон-Київ», «Стамбул-Київ» та Дубаї-Київ» для участі в конкурсі та його забезпеченні, прибули 13 осіб.

В ході підготовки до проведення в Україні у 2017 році «Євробачення» у Державній прикордонній службі України було проведено низку заходів, серед яких у взаємодії з ДФС опрацьовано процедури прикордонного та митного контролю для гостей і учасників пісенного конкурсу в пріоритетному порядку.

Особлива увага під час прибуття учасників конкурсу буде приділятися безпековій складовій та підтриманню правопорядку в пунктах пропуску.

Як повідомили у Держприкордонслужбі пропуск через державний кордон учасників «Євробачення-2017» здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України у пріоритетному порядку, за технологічними принципами, що були застосовані під час масштабних міжнародних заходів «Євро-2012» та інших заходів тощо.

Передбачається, що основними пунктами пропуску, які будуть задіяні під час пропуску учасників та гостей «Євробачення», будуть пункти пропуску для повітряного сполучення, на які припаде до 70 % від загальної кількості прибуваючих на пісенний конкурс. 20 % користуватимуться автомобільними пунктами пропуску, ще 10 % – залізничним сполученням.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...